Miss GoRightly I am

Kažkurį vakarą žiūrėjau Breakfast at Tiffany’s. Ir užėjo toks baisus noras padaryti ką nors, ko negalima. Bet ką? Visos nuodėmės jau atliktos ir gyvenu nuolatiniam suvokime, kad viskas viskas man galima.

(Tada panelė GoLightly pirštų galiukais nutipeno iki lango, iki galo jį atidarė, grakščiai užšoko ant palangės, permetė per ją kojas, kone elegantiškai prisidegė cigaretę ir visą naktį žiūrėjo į tolumą, kur New Yorkas, ir, pritardama sau gitarėle sutrūkinėjusiom stygom, dainavo Moon Rivers… )

Tikiu sentimentais ir emocijom, nebetikiu principais ir cinizmu. Man toks vienas protingai pasakoja apie “juos“, valdančius pasaulį, apie smegenų plovimą žiniasklaidos pagalba ir apie “mūsų“ bejėgystę, numeta kokį kvailą juokelį apie žydus ir galų gale pesimistiškai padaro išvadą, kad vis tiek nieko gero nebus. O aš juokiuos ir netikiu, sakau, tavo vardas Angelo ir tavo mėlynos akys, nei cinikas, nei skeptikas iš tavęs paveikus neišeis. O paskui jis visur nešiojasi skėtį, nes, pasirodo, tiki iki absurdo romantiškom akimirkom.

P.S. Atsiprašau, man gilus pavasaris.

Reklama

~ sukūrė Danguole Kotryna - birželio 1, 2011.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: