Forever Young

Žinau, kad kartais prastokai atrodau. Purvinais batais ir užmiegotom akim. Darbe susimušiau kelį, tai dabar šlubuoju, kaip raiša. Mėlyną tinklelį iškeičiau į juodą pirato kepuraitę, ne ką geriau. Vakar naktį važiavau namo kokias dvi valandas, tada užmigau autobuse ir prabudau būtent toj stotelėj, kur reikia išlipti grįžtant į namus. Tik ne į tuos namus, kuriuose dabar gyvenu. Buvo netoli ketvirtos valandos ryto, dešimtą jau turėjau būti darbe, sekantis autobusas atgal – po pusvalandžio, o šalia stotelės lūkuriavo taksi automobilis. Prabangiai ir britiškai iš Lewishamo grįžau į South Bermondsey, šitas džiaugsmas kainavo pinigų sumą, už kurią buvo galima nuvažiuoti net ir iki Škotijos. Bet, sako, laimingi neskaičiuoja…

Ką padarysi, kad šneku per daug, kai nereikia ir nusišneku visom kalbom, o ypač itališkai, o kai reikia, nesugebu pasakyt nei žodžio. Ką padarysi, jeigu linkstu kur vėjas papučia, nes man viskas baisiai įdomu.  Ką padarysi, jeigu nemoku apsimetinėti. Ką padarysi, jeigu nesugebu planuoti išlaidų.

Šitas miestas man yra vienas didelis stebuklas. Pirmųjų dienų čia sugrįžus ilgesiui ištirpus, štai jau kelias savaites jaučiuosi neaprėpiamai laiminga. For no reason and for all reasons. Yra akimirkų, kai spoksant pro langą į ne prastesnius nei Justiniškėse monolitus ir pilnatį virš jų ištirpsta visi konkretūs troškimai, išskyrus vieną – visada šitaip būti. Nebijoti nieko, nenukabinti nosies, kad ir kas nutiktų ir gyventi šitą gyvenimą iki paskutinio lašo.

http://www.youtube.com/watch?v=gQsHcKMU_Xk

~ sukūrė Danguole Kotryna - 10 gruodžio, 2011.

2 atsakymai to “Forever Young”

  1. “ Visada Šitaip Būti “ :)

  2. Rytoj dirbi?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: